top of page
Etkin İSG Eğitimi iş sağlığı ve güvenliği alanında kalıcı davranış değişikliği hedefleyen eğitim ve gelişim programlarını hayata geçiriyor. 

Yaratıcı drama ve alternatif öğrenme yöntemleri  kullanarak gerçekleştirdiğimiz eğitimlerimiz ile çalışanların ve yöneticilerin kazaya giden yolda etki eden davranışlarının değiştirilmesi ve bu değişikliklerin kalıcı olmasını amaçlıyoruz. 

Yaşayarak öğrenme metodları sayesinde çalışanların deneyimlerinden yola çıkarak, olası sonuçların canlandırmalar ile irdelenmesini , mevcut önlemlerin etkinliği ve güvenli çalışma ortamları yaratabilmek için yapılması gerekenleri, katılımcılarımızla birlikte değerlendiriyoruz. 

Etkin İSG Eğitimi, Tekademi Eğitim Danışmalık ve Organizasyon Ltd. Şti. markası olup 2012 yılından bu yana iş sağlığı ve güvenliği alanında gerçekleştirdiğimiz eğitimlerin tek çatı altına toplanması ile oluşturulmuştur. 

Tekademi Eğitim Danışmanlık ve Organizasyon Ltd Şti,  Etkin İSG Eğitimi markası yanı sıra, Davranış Odaklı İSG, İSG Şenliği ve İSG Koçluğu markaları altında da çalışmalar yürütmektedir. 

Bu çalışmalarımıza yan kolondaki linklerden ulaşabilirsiniz. 

 

bottom of page